Tez-tez verilən suallar
Xüsusi razılıq (lisenziya) əsasında kreditlərin verilməsi və Bank olmayan kredit təşkilatları haqqında Azərbaycan Respublikasının Qanununda nəzərdə tutulan fəaliyyət növlərini həyata keçirən ixtisaslaşmış kredit təşkilatıdır.
CASPIAN FINANCE-dan necə kredit əldə edim?
Əməkdaşlıq etdiyimiz partnyor mağazalarına müraciət edərək, istədiyiniz məhsulu tez bir zamanda və sərfəli kredit şərtləri ilə əldə edə biləcəksiniz. .
CASPIAN FINANCE-dan kimlər kredit əldə edə bilər?
Azərbaycan Respublikasının vətəndaşları (qeydiyyat fərqi yoxdur).
CASPIAN FINANCE -a necə ödəniş edim?
Milliön və ya Emanat ödəniş terminallarında bank xidmətləri bölməsinə daxil olaraq CASPIAN FINANCE seçimini edərək, kredit müqavilənizin nömrəsini və şəxsiyyət vəsiqənizin FİN-ni daxil edərək asanlıqla ödənişinizi edə bilərsiniz. Online ödəniş üçün Million.az saytına daxil ola və eyni qayda ilə ödənişinizi edə bilərsiniz.
CASPIAN FINANCE ilə necə partnyorluq etmək olar?
Müraciətinizi şirkətimizin sosial şəbəkələrindəki səhifələrində directə yazaraq və ya bizə +994 12 465 00 51(52) zəng edərək bizimlə əməkdaşlığa qoşula bilərsiniz.

Frequently asked questions
It is a specialized credit organization that provides loans on the basis of a special agreement (license) and performs the types of activities stipulated in the Law of the Republic of Azerbaijan on non-bank credit organizations..
How do I get a loan from CASPIAN FINANCE?
By applying to our partner stores, you will be able to get the desired product quickly and with favorable credit terms.
Who can get a loan from CASPIAN FINANCE?
Citizens of the Republic of Azerbaijan (regardless of registration).
How do I pay CASPIAN FINANCE?
You can make your payment easily by entering the bank services section at the Milliön or Emanat payment terminals, selecting CASPIAN FINANCE, entering the number of your loan agreement and the FIN of your ID card. You can visit the Million.az Million. site for online payment and make your payment using the same procedure.
How to partner with CASPIAN FINANCE?
You can cooperate with us by writing your application directly on the pages of our company's social networks or by calling us at +994 12 465 00 51(52).